ŞEBNEM KESKİN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŞEBNEM KESKİN

:::::ŞEBNEM KESKİN FAN SİTESİ:::::::

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

'Evlilik hazırlığı yapıyoruz

YazarMesaj
Admin
Admin

'Evlilik hazırlığı yapıyoruz Empty
MesajKonu: 'Evlilik hazırlığı yapıyoruz   'Evlilik hazırlığı yapıyoruz EmptyPerş. Ara. 18, 2008 6:11 pm

'EVLİLİK HAZIRLIĞI YAPIYORUZ'

TAN SAĞTÜRK, BERGÜZAR KOREL İLE AYRILDIĞI YÖNÜNDE ÇIKAN DEDİKODULARA BÖYLE CEVAP VERDİ.

Tan Sağtürk, yoğun geçen çalışma temposunun ardından Alaçatı'da tatilin keyfini çıkardı. Geçen hafta sevgilisi Bergüzar Korel'in yalnız tatil yaptığı Alaçatı'da bu kez kendisi tek başına gelen Sağtürk, “Yaz sezonunda birlikte tatil fırsatı denk gelmedi. Şimdi Bergüzar'ın çekimi var. Evlilik hazırlığımız sürüyor” dedi.

Bergüzar Korel'in geçtiğimiz hafta Alaçatı'da tek başına tatil yaptığının ortaya çıkması, ‘Tan Sağtürk'le ayrılıyorlar mı?’ sorularını gündeme getirmişti. Bu kez objektifler Tan Sağtürk'ü Alaçatı sörf merkezlerinde tek başına tatil yaparken yakaladı. Ancak Sağtürk yalnız tatillere açıklık getirdi, Eylül ayında dünya evine girmek için hazırlıkları sürdürdüklerini,düğün organizasyonu için görüşmeler yaptıklarını belirtti. Tan Sağtürk, “Şimdi'de Alaçatı'da ben arkadaşlarımla tatildeyim. Bergüzar'ın da benim de İstanbul'da çekimlerimiz var. Ev taşıyoruz. Yaz sezonunda birlikte tatil fırsatı denk gelmedi. Çeşme'ye birlikte geldiğimiz de oldu. Şimdi Bergüzar'ın çekimi var. Ben de sörf yapmak için Alaçatı'ya geldim. Nasıl insanlar olduğumuzu biliyoruz. İlişki hassas konu. Yıpranma hiçbir zaman olmaz. İkimiz de kırılganız. Haberler çıkınca üzüldük. Sanki güvensiz bir ortam varmış gibi bir hava yaratıldı. Bunun kamuoyuna böyle gösterilmesi gerçekten bizi üzdü. Gazeteci arkadaşlarımızdan beklemediğimiz bir hareketti. Sevildiğimize ve korunduğumuza inanıyorduk. Böyle bir olaya sanki alet edildik. İlişkimizin nereye gittiği açık ve net. Duruşumuz belli” dedi.

Rüzgar sörfüne merak saldığını ve ikinci dersinde hala dengesini kaybedip düşmediğini belirten Tan Sağtürk, “Bergüzar ile beraber sörf yeni ortak zevkimiz. Bu yaz sonuna kadar birbirimizle yarışacağız. Usta olmak zaman gerektiriyor. Kondisyondan çok dengeniz önemli. Bir de dönüş teknikleri. Asla yorucu değil. Büyük keyif alıyorum” dedi.

25 Temmuz 2008 Cuma 14:01
https://berguzarkorel.yetkinforum.com

'Evlilik hazırlığı yapıyoruz
1 sayfadaki 1 sayfası