ŞEBNEM KESKİN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŞEBNEM KESKİN

:::::ŞEBNEM KESKİN FAN SİTESİ:::::::

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bergüzar'la Tan ayrıldı

YazarMesaj
Admin
Admin

Bergüzar'la Tan ayrıldı Empty
MesajKonu: Bergüzar'la Tan ayrıldı   Bergüzar'la Tan ayrıldı EmptyPerş. Ara. 18, 2008 7:19 pm

BERGÜZAR'LA TAN AYRILDI

BERGÜZAR KOREL'LE TAN SAĞTÜRK'ÜN AYRILIĞI BASININ GÜNDEMİNE BOMBA GİBİ DÜŞTÜ. İDDİAYA GÖRE, KOREL'İN SÖRF HOCASIYLA YAKINLAŞMASI İLİŞKİYİ BİTİRDİ..

Birbirlerine çok yakıştırılan Bergüzar Korel ve Tan Sağtürk çifti, beklenmedik bir şekilde evliliğe doğru giden ilişkilerini bitirme kararı aldı.

Konuyla ilgili görüşleri alınan ünlü balet Tan Sağtürk, Korel'le beraberliklerinin asla açıklayamayacağı istisnai bir durum yüzünden bittiğini ve iddia edildiği gibi manken Fatoş Kabasakal'la bir ilgisi olmadığını söyledi.

Neden ayrıldıkları konusunun kendisinde saklı kalmasını istediğini söyleyen Sağtürk şöyle konuştu: 'Evlilik arifesinde olduğumuz için bizde de bu durum şok etkisi yarattı. Bu ayrılığın herhangi bir yanlış tutumumdan dolayı olmadığını özellikle belirtmek isterim. Bergüzar'la birbirimize olan sevgimiz ve saygımız devam ediyor ve edecektir diye düşünüyorum.'

Ayrılık kararının ardından hem kendi hem de Bergüzar Korel'in ailesinin onları bir araya getirmek için çaba sarf ettiğini de belirten Sağtürk, 'İzmir Selçuk'ta yaşayan ailemi yanıma getirdim. Uzun zamandır ailemle görüşmüyorduk. Şu anda benim yanımdalar. Onlarla birlikte mutluyum. Hayat bizi bir şekilde buraya getirdi. Ne olduğunu ben de anlamadım' dedi.

Bütün bu gelişmelerin ardından dün bir iddia kulaktan kulağa yayılmaya başladı. İddialara göre yaz tatilinin bir bölümünü Çeşme'de geçiren Bergüzar Korel, sörf dersi aldığı Mustafa Hoca ile yakınlaştı. İkilinin arasındaki duygular karşılıklı olunca da Korel'in Tan Sağtürk ile ilişkisinin sonu kaçınılmaz oldu. O günlerde Korel'in yalnız tatil yapması da tartışılmıştı. Korel, Çeşme'de tatil yaptığı günlerde Sağtürk İstanbul'da kalmıştı. Sağtürk, 'Sevgililer de ayrı tatil yapabilir' açıklamasını yapmıştı.

23 Eylül 2008 Salı 11:44
https://berguzarkorel.yetkinforum.com

Bergüzar'la Tan ayrıldı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tan ile yolları ayrıldı mı ?