ŞEBNEM KESKİN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŞEBNEM KESKİN

:::::ŞEBNEM KESKİN FAN SİTESİ:::::::

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Son hediyesi köpek oldu

YazarMesaj
Admin
Admin

Son hediyesi köpek oldu Empty
MesajKonu: Son hediyesi köpek oldu   Son hediyesi köpek oldu EmptyCuma Ara. 19, 2008 7:28 pm

SON HEDİYESİ KÖPEK OLDU!

TAN SAĞTÜRK'ÜN BERGÜZAR KOREL'E SON HEDİYESİ GOLDEN ROTWEİLER KÖPEK OLDU. İKİLİ, KÖPEKLERİNE İSİM BİLE KOYAMADAN AYRILDI

Tan Sağtürk ayrılmadan önce Bergüzar Korel''e Mecidiyeköy'deki bir pet shop'tan 850 Euro değerinde bir Golden Rotweiler cinsi köpek aldı. Ancak ikili daha yeni köpeklerine isim bile koyamadan ayrıldı. Evinde bir kedi besleyen ve köpeğe bakmakta zorluk çeken Bergüzar Korel, köpeği birine vermek istiyor. Ancak bu kararını da sürekli değiştiriyor. Çünkü 'bir zamanlar çok sevdiği ve değer verdiği kişinin son hediyesine sahip çıkamadı' denmesinden korkuyor. Korel, köpeğin kişisel bakımlarını asla ihmal etmiyor. Dört aylık olan erkek köpek ile çok ilgileniyor. Ancak köpeğe bir isim koyma konusunda da kararsız kalıyor. Bergüzar Korel, yakın dostlarına, 'Köpeği çok seviyorum ancak bakamayacağım diye korkuyorum. Verecek yer buluyorum, sonra da vazgeçiyorum' diyerek dert yanıyor.
Sabah

21 Ekim 2008 Salı 15:59
https://berguzarkorel.yetkinforum.com

Son hediyesi köpek oldu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ders aldı aşık oldu
» Bergüzar Korel ülser mi oldu ?
» Bergüzar Korel sunucu oldu
» Terk edilmek kaderi oldu
» Dizi aşkı gerçek mi oldu ?