ŞEBNEM KESKİN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŞEBNEM KESKİN

:::::ŞEBNEM KESKİN FAN SİTESİ:::::::

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

'Çıkan haberler doğru değil'

YazarMesaj
Admin
Admin

'Çıkan haberler doğru değil' Empty
MesajKonu: 'Çıkan haberler doğru değil'   'Çıkan haberler doğru değil' EmptyCuma Ara. 19, 2008 7:39 pm

ÇIKAN HABERLER DOĞRU DEĞİL

BERGÜZAR KOREL'İN ANNESİ HÜLYA DARCAN, KIZI HAKKINDA ÇIKAN HABERLERE İSYAN ETTİ.

Darcan, 'Bizleri bu duruma düşürmeye ve çeşitli oyunlara alet etmeye kimsenin hakkı yok ve artık buna izin vermeyeceğim' dedi.

'BİNBİR Gecce' dizisiyle yıldızı parlayan Bergüzar Korel'in annesi Hülya Darcan, kızı hakkında çıkan iddialara sert yanıt verdi. Kızı Bergüzar Korel ile Tan Sağtürk ayrılığında 'para' krizinin etkili olduğu yönünde çıkan haberin doğruyu yansıtmadığını söyleyen Darcan, şunları söyledi:

'Bugüne kadar kızım Bergüzar Korel hakkında yayınlanan, gerçek dışı birçok habere karşı suskunluğumu korudum. Kızımın ilişkisi hakkında konuşmayacağım, böyle bir hakkım yok. Fakat kızımın haysiyeti ve namusu hakkında konuşma hakkına sahip olduğuma inanıyorum. Hele 'Sevgilisi param yok dedi, Bergüzar Halit'e gitti' başlığı altında yayınlanıyorsa. Artık kızımın ve aile şerefimizin hiç düşünülmeden, sakınılmadan ayaklar altına alınmasına dur demek istiyorum. Bu haberlerin ardında kötü niyetli bir davranış olduğunu düşünmekten başka bir çarem kalmıyor. Ailemiz bugüne kadar hep haysiyeti ve şerefiyle yaşadı ve bundan sonra da böyle yaşayacaktır. Kızım da bu ailenin eğitimi ve görgü kuralları ile büyümüş sonra da kendi prensiplerini hem mesleğinde hem de özel ilişkilerinde korumuş bir yetişkindir. Bizleri bu duruma düşürmeye ve çeşitli oyunlara alet etmeye kimsenin hakkı yok ve artık buna izin vermeyeceğim.'

12 Kasım 2008 Çarşamba 09:39
https://berguzarkorel.yetkinforum.com

'Çıkan haberler doğru değil'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 60 değil 6 bin dolar
» Reklam ilişkisi değil aşk
» Tatile değil tedaviye gitmişler