ŞEBNEM KESKİN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŞEBNEM KESKİN

:::::ŞEBNEM KESKİN FAN SİTESİ:::::::

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Eski sevgili ilk kez konuştu

YazarMesaj
Admin
Admin

Eski sevgili ilk kez konuştu Empty
MesajKonu: Eski sevgili ilk kez konuştu   Eski sevgili ilk kez konuştu EmptySalı Ocak 20, 2009 6:03 pm

TAN SAĞTÜRK ESKİ SEVGİLİSİ BERGÜZAR KOREL’İN, HALİT ERGENÇ İLE BİRLİKTELİĞİYLE İLGİLİ SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Tan Sağtürk eski sevgilisi Bergüzar Korel’in, Halit Ergenç ile birlikteliğiyle ilgili konuştu: Bergüzar’la birbirimizin hayatında artık üçüncü şahıslar olduk. Mutlu olmasını arzu ederim

Binbir Gecce dizisinin başrol oyuncuları Bergüzar Korel ile Halit Ergenç kalabalık bir arkadaş grubuyla çıktıkları Paris tatilinin ardından birlikte olmaya başlamıştı. Paris’te filizlenen bu aşkın ardından gözler Korel’in 2 yıl birlikte olup kısa bir süre önce ayrıldığı Tan Sağtürk’e çevrilmişti. Sağtürk konuyla ilgili sessizliğini VATAN’a bozdu: “Bergüzar’la birbirimizin en zor zamanında birlikteydik. Bu yüzden onun her zaman mutlu olmasını arzu ederim. Umarım hata yapmıyordur. İkimiz de birbirimizi gerçekten çok sevdik. Aramızda hiçbir zaman husumet olamaz. Kırgınlığım ve kızgınlığım da yok. Herkes isteği gibi yaşayabilir, istediği her şeyi yapabilir. Biten bir ilişkinin ardından bu özgürlüğe sahiptir. Halit Ergenç ile aralarında bir şey var mı bilmiyorum. Arayıp ”Böyle bir şey var mı?“ diye sormak bana yakışmaz. Zaten artık üçüncü şahısları rahatsız etmemek gerekir. Çünkü Bergüzar’la artık birbirimizin hayatında üçüncü şahıslar olduk.”

Artık aramayacak

Korel’in “Halit’te güveni ve mutluluğu buldum” sözleriyle ilgili olarak ise Sağtürk’ün yakın dostlarına “Bizim ilişkimiz de güven ve mutluluk üzerine kuruluydu. Bergüzar’ın en çok bu sözlerine üzüldüm” dediği öğrenildi. Ünlü balet, ayrıldıktan sonra her gün telefonla konuştuğunu söylediği eski sevgilisi Korel’i bir daha aramama kararı aldı.
https://berguzarkorel.yetkinforum.com

Eski sevgili ilk kez konuştu
1 sayfadaki 1 sayfası