ŞEBNEM KESKİN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŞEBNEM KESKİN

:::::ŞEBNEM KESKİN FAN SİTESİ:::::::

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bergüzar'dan gaf

YazarMesaj
Admin
Admin

Bergüzar'dan gaf Empty
MesajKonu: Bergüzar'dan gaf   Bergüzar'dan gaf EmptyÇarş. Ara. 17, 2008 10:04 pm

BERGÜZAR'DAN GAF

AKM'DE DÜZENLENEN 'GELECEĞİN SİNEMASI KISA FİLM YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ'Nİ SUNAN BERGÜZAR KOREL, GECCEDE ZOR ANLAR YAŞADI.

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'ın katılımı ile gerçekleşen geccede Korel, Günay'ın 'Sanatçılarımızı buraya alıp ödülleri onlarla verelim' demesi üzerine ne yapacağını şaşırdı. 'Akışı değiştiremem. Elimdeki listeye göre sunuculuk yapıyorum' diyen oyuncu, daha sonra 'Sizden korktum bakanım' diye ekledi.

Korel, ödül vermek üzere Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan'ın anonsunu yapmaya sıra geldiğinde bu kez de gülme krizi geçirdi ve Demircan'ı 'Beyoğlu Ahmet' diye anons etti. Ünlü oyuncu, bu gafın ardından 'Daha önce bir ödül töreninde yine sizin adınızı söyleyememiştim, o aklıma geldi, kusura bakmayın' dedi.

20 Şubat 2008 Çarşamba 04:01
https://berguzarkorel.yetkinforum.com

Bergüzar'dan gaf
1 sayfadaki 1 sayfası